Hakkımızda

Tahir Baba Hakkında

Yoğun yaşam tempomuzda her şeye yetişmek ve bunca farklı bilgi, görüş arasında doğru beslenmemiz için gerekli olan gıdaların temiz ve doğal olmasını araştırmanın çok zor olduğunu hepimiz biliyoruz.

Biz sizin için Temiz ve doğal yapılmış ürünleri özenle araştırıp yerinden veya güvendiğimiz işletmelerden alıyoruz. Yaşadığımız şehrin değerini biliyor, şehrimizin tüm yemeklere lezzet katan yöresel üretilen baharat ve salçaları almak için uzaklara gitmiyoruz. Çünkü biz bu yörede yaşıyoruz. Anadolu'nun verimli topraklarında ürünlerin mevsimine ve zamanına en uygun nasıl ve ne şekilde işlenmesi gerektiğini yaşam kültürümüz sayesinde biliyoruz. Bizler bu bilgilerle, bu değerlerle yetiştik. Bu vesileyle kaliteli, hijyenik, doğal ürünleri kaynağından alıyoruz.

Siz enerjinizi kendinize ve sevdiklerinize harcayın diye, tedarik ettiğimiz doğal ve hijyenik ürünleri sofranıza ulaştırmayı hedefliyoruz.

Ahlak, hak-hukuk ve helal daireleri içinde kalarak ticaretimizi sürdürmek arzusundayız...

Bir gayemiz daha var ki; siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Biz sizlere “Malımızdan Hayır Görünüz!” demek, sizler de bizlere; “Paradan Hayır Görünüz!” “Allah Razı Olsun!” paranızı “Yağa Bala Veriniz!” diyerek hayır dileklerinizi, işitmek. Allah bizlere yalan üzerine kurulmuş ticaretten muhafaza eylesin.

Güveninizi kazanmak dileği ile siparişlerinizi bekliyoruz...

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Misyonumuz; üretimini yaptığımız ürünlerde, tüketicisine yakın ve ona maksimum faydayı sağlayan, yenilikçi ve istikrarlı büyüyen bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; kaliteli, sağlıklı ve hijyenik ürünleri en ekonomik koşullarla tüketicilerine ulaştıran öncü ve global bir marka olmaktır.

Sepetim (0 Ürün)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
WhatsApp Sipariş
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?